Oferta – strona białoruska

Nr Nazwisko, imię,
imię odojcowskie, nazwa firmy

 

Obszar współpracy Adres,
dane kontaktowe

 

Brześć i rejon brzeski
1 Biełowieża Walerij Jewgieniewicz,

Zamknięta spółka akcyjna „Transterminal”

Transport ładunków, magazynowanie produktów naftowych, przeładunek produktów naftowych z cystern kolejowych do cysterny samochodowej, usługi w zakresie przeładunku z kolei szerokotorowej na wąskotorową Rejon brzeski, wieś Małyje Szczitniki, 225035,

tel. +375(162)91-81-23, +375(297)23-81-23

2 Borisow Maksim Dmitrijewicz,

Sp. z o.o. „Doriangrejgrupp”

Przewóz osób Rejon brzeski, osada przygraniczna Domaczewo,
ul. Komsomolskaja 10, pok. 9, tel. +375(295)23-39-89
3 Temczenko Siergiej Iwanowicz,

indywidualny przedsiębiorca

Transport ładunków Obwód brzeski, wieś Pokry, ul. Siewiernaja 4а, pok. 3, 225040,
tel. +375(298)06-10-00
4 Weremczuk Giennadij Aleksiejewicz,
Sp. z o.o. „WDC”
Dostawa produktów elektrotechnicznych Brześć, ul. Pionierskaja 35, tel. +375(162)40-44-43,

fax +375(162)44-34-44,

e-mail: vds@tut.by

5 Pruczkowskij Jurij Jewgieniewicz,
indywidualny przedsiębiorca
Działalność w zakresie handlu i zakupu produktów elektrotechnicznych Brześć, ul. Majakowskowo 20, pok. 14, 224005,
tel.  +375(297)95-31-07
6 Szwajko Zinaida Aleksandrowna,

prywatne przedsiębiorstwo unitarne „Gaspadynia Anna”

Działalność w zakresie handlu i zakupu (artykuły gospodarstwa domowego, materiały budowlane, wyroby galanteryjne, perfumy) Brześć, ul. Internacyonalnaja 7/86 (handel we wsi Skoki) 224030,
tel. +375(297)24-64-41
7 Mazałow Władimir Iwanowicz, dyrektor,

Sp. z dodatkową odpowiedzialnością „Brzeskie Obwodowe Centrum Wsparcia Małego Biznesu”

Centrum wsparcia przedsiębiorczości (wzajemne usługi z zakresu organizacji firmy, usługi edukacyjne, oferty dotyczące otwarcia firmy) Brześć, ul. Sowietskaja 46, pok. 38,
tel. +375(162)23-77-25,
fax. +375(162)23-31-13,

e-mail: sodey@yandex.ru, strona internetowa:

allbrest.biz

 

8 Mankowskaja Tatjana

Nikołajewna,

prywatne przedsiębiorstwo unitarne„Drim Trewel”

Handel, sprzedaż, wynajem, usługi Brześć, ul. Sowietskaja 112, 224030,
tel. +375(298)23-02-30

 

9 Juchnowicz Tatjana Leonidowna, dyrektor,

prywatne przedsiębiorstwo unitarne „Hi-Fi”

Wszystkie rodzaje usług fryzjerskich, manicure, pedicure, depilacja, konkursy sztuki fryzjerskiej Brześć, ul. Oktiabrskoj rewolucii, 1, pok. 2, 224011,
tel. +375(292)23-36-59
10 Trofimienko Dmitrij Michajłowicz,

prywatne przedsiębiorstwo unitarne  „Swoi reszenia”

Firma internetowa, paintball, kemping, kursy na linę, pola namiotowe , jeep safari, wyprawy, aktywny wypoczynek, rafting, upominki reklamowe Brześć, ul. Mopra, 6/2, pok. 32, 224030,
tel. +375(296)25-28-86
11 Kowalczuk Iwan
Semienowicz, dyrektor, Sp z o.o. „Krok”
Dzierżawa, wynajem lokali użytkowych, inwestycje, projekty w branży budownictwa Brześć, ul. Komsomolskaja 8, tel. +375(162)21-95-12,

fax. +375(162)21-97-17,

e-mail: Krok@mir.by

Kamieniec i rejon kamieniecki
12 Baranczuk Aleksandr Wasilewicz,

indywidualny przedsiębiorca

Maszyny rolnicze, sprzęt podwieszany i akcesoria montażowe Rejon kamieniecki,
wieś Panikwy, ul. Gorkowo 24, 225084,
tel. +375(295)27-66-46
13 Gaponienko Fiedor Fiedorowicz,

indywidualny przedsiębiorca

Drzwi metalowe, dostawa części meblarskich, nowych wzorów drzwi Kamieniec, ul. Brestskaja 83, pok. 9, 225051,
tel. +375(336)06-53-89, +375(298)20-17-23
14 Demianczuk Aleksandr Konstantinowicz,

indywidualny przedsiębiorca

Sprzęt komputerowy, naprawa, zaopatrzenie akcesoriów montażowych Kamieniec, ul. Pogranicznaja 6, 225051,
tel. +375(295)24-43-97
15 Tabolczik Wiera Wasiljewna,

indywidualny przedsiębiorca

Handel detaliczny (produkty spożywcze, produkty przemysłowe, chemia gospodarcza) Rejon kamieniecki, wieś Pogranicznaja, ul. W. Korżenko 11/1,
tel. +375(297)23-30-84
Małoryta i rejon małorycki
16 Korobiejko Wasilij Aleksiejewicz,

indywidualny przedsiębiorca

Handel narzędziami (spawarki, dostawa sprzętu do myjni samochodowych, sprzęt spalinowy i elektryczny, dostawa glebogryzarek,

motobloków, myjek wysokociśnieniowych KARCHER

Małoryta, ul. Szkolnaja 15, pok. 12, 225903,
tel. +375(333)03-58-48

 

 

17 Szumilin Igor Giennadiewicz,

prywatne przedsiębiorstwo unitarne „Salon Grafik”,

Nr rejestracyjny

290542938

Handel detaliczny sprzętem gospodarstwa domowego, biurowym, elektrycznym, naprawa, naprawa drukarek itp. Małoryta, ul. Sowietskaja 85/1, 225903,

tel. +375(296)40-83-13

Prużany i rejon prużański
18 Kozieł Giennadij Pawlowicz,

indywidualny przedsiębiorca

Produkcja innowacyjnych ekologicznych biotechnologii do zwalczania owadów Prużany,
tel. +375(295)23-36-10,

fax. +375(1632)72-8-70